Partnerzy

Patron Medialny

Serwis inConferences.com | KonferencjeMedyczne.info

Od lat skutecznie łączą organizatorów konferencji i szkoleń z uczestnikami. Zapraszają do skorzystania z rabatów i promocji związanych z uczestnictwem w wydarzeniach naukowych!

Strona internetowa: www.inConferences.com

Sponsorzy

Aveno Life

W konkursie na najlepszy referat do wygrania będzie składany stół do masażu (model Espirit 70). Marka Aveno Life jest własnością firmy HABYS, która od lat jest liderem w produkcji i sprzedaży profesjonalnych stołów do masażu. Korzystając z doświadczeń oraz zagranicznych kontaktów, Habys stworzył ekonomiczną linię produktową o wysokim standardzie. Sprzęt importowany jest od sprawdzonych i zaufanych producentów. Produkcja odbywa się pod stałą i ścisłą kontrolą. Aveno Life to nie tylko doskonały i bardzo przystępny cenowo sprzęt dla początkujących masażystów. Wraz z jakością produktów marka oferuje także mocne wsparcie i najwyższy standard obsługi. Podobnie jak w poprzednich latach, firma Aveno Life ufunduje nagrodę dla jednego ze studentów wygłaszających referat na Sympozjum.

Strona internetowa: www.avenolife.pl

 

Pracownia Fizjoteka

W konkursie na najlepszy referat ufundują nagrodę: fiszki z układem mięśniowym, fiszki z segmentami kręgosłupa, fiszki z nerwami czaszkowymi.

Pracownia Fizjoteka to fizjoterapeutyczny duet, który prężnie działa od kilku lat w internecie (blog, fanpage: Pracownia Fizjoteka). Lokalnie działają we Wrocławiu, prowadząc nowoczesny gabinet fizjoterapii. Znani są również jako wydawcy fiszek anatomicznych (Fiszki anatomiczne), które kierowane są przede wszystkim do studentów fizjoterapii, fizjoterapeutów, lekarzy, trenerów personalnych. Ich produkty są cenione i szeroko polecane w towarzystwie akademickim i nie tylko. W trakcie Sympozjum zapraszają na stoisko sprzedażowe, gdzie będą czekać na Was promocyjne ceny produktów.

Strony internetowe:
www.pracowniafizjoteka.pl
www.anatomicznefiszki.pl

 

Czasopismo „Rehabilitacja w Praktyce”

Jako nagrodę w konkursie na najlepszy referat ufundują: bezpłatną roczną prenumeratę czasopisma “Rehabilitacja w Praktyce” oraz książkę.

„Rehabilitacja w Praktyce” – czasopismo dla praktyków fizjoterapii i rehabilitacji, którzy chcą stale podnosić swoje kompetencje, bowiem rozumieją związek pomiędzy sukcesem terapii a wykształconym, profesjonalnym terapeutą. Ich czytelnicy każdego pacjenta traktują indywidualnie, dlatego szukają wsparcia dla swoich diagnoz i wybieranych terapii.

„Rehabilitacja w Praktyce” to:

  • praktyczne teksty o charakterze poradnikowym, pisane przez praktyków fizjoterapii,
  • wsparcie przy planowaniu długofalowych planów i celów rehabilitacji,
  • modele terapii najczęściej spotykanych wśród pacjentów dolegliwości,
  • diagnostyka i przykładowe działania terapeutyczne,
  • vademecum fizjoterapeuty, w którym publikujemy przydatne fotoinstruktaże, szczegółowo pokazujące technikę wykonania zabiegu czy ćwiczenia oraz przeprowadzenia badania,
  • wytyczne do samodzielnego tworzenia procedur terapeutycznych – od diagnozy przez proces leczenia po profilaktykę nawrotów dolegliwości,
  • informacje w postaci wskazówek od doświadczonych autorów, jak unikać najczęstszych błędów w terapii,
  • strategie postępowania terapeutycznego, w sposób najbardziej efektywny łączące metody terapii manualnej, fizykoterapii i kinezyterapii,
  • skondensowana wiedza do wykorzystania w codziennej pracy.

Strony internetowe:
www.rehabilitacja.elamed.pl
www.naratunek.elamed.pl
www.wakcji.elamed.pl

Balsamique

Firma Balsamique ufunduje zestawy kosmetyków dla prelegentów.

BALSAMIQUE® Professional to preparaty zawierające bogaty zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych oraz olejków eterycznych dobranych przy współpracy z profesjonalnymi masażystami. Starannie wyselekcjonowane składniki intensywnie wspomagają proces ochronny, regeneracji i pielęgnacji skóry. Wysokiej jakości oleje naturalne regulują gospodarkę lipidową skóry, odżywiają ją, nawilżają i regenerują oraz posiadają właściwości odmładzające. Oleje te ułatwiają także przenikanie substancji czynnych do głębokich warstw skóry. Bardzo dobry poślizg, duża ilość substancji czynnych odżywczych, przyjemny zapach i wchłanianie się preparatu pod koniec masażu zapewniają komfort zarówno pacjentów i jak i masażyście.
Produkty BALSAMIQUE® Professional nie zawierają syntetycznych barwników i konserwantów. Stabilizowane są witaminą E i lecytyną.

Strona internetowa: www.albathyment.com.pl